Како се изговара éventualité

Изговор: француски [fr]
e.vɑ̃.tɥa.li.te

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „éventualité“ (француски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: bruntu me manquesaoûtsalopenous faisons