Како се изговара đồng minh

Изговор речи „đồng minh“ – вијетнамски [vi]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „đồng minh“ (вијетнамски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: "đám đông"chế độbánh xecon mèoảnh