Како се изговара Булгария

Изговор речи „Булгария“ – руски [ru]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Булгария“ (руски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: Борис ГодуновСочиАркадий Аверченкоматрёшкапараллелепипед