Како се изговара Любен Чаталов

Изговор: бугарски [bg]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Любен Чаталов“ (бугарски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: чувствоЧестит Рожден Денпознаниегайкамалки