Реч: متهم

Додато: 23/12/2008 Послушано: 195 пута

на:

Изговор: персијски [fa]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „متهم“ (персијски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: Chetoriهمتایگفته بودیددِیمهم زیستی