Реч: نان زیره‌ای

Додато: 13/02/2013 Послушано: 0 пута

на:

Изговор: персијски [fa]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „نان زیره‌ای“ (персијски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: مغزش, ایست, دوشیدن شیر, برینه, نالوتی