Реч: கும்பம்

Додато: 09/03/2012 Послушано: 0 пута

Изговор: тамилски [ta]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „கும்பம்“ (тамилски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: அடையாறு, தமிழ்நாடுகுறுக்குவழிசின்மயானந்தர்அசலித்ஞீ