Како се изговара แพะ

на:
Изговор речи „แพะ“ – тајландски [th]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „แพะ“ (тајландски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: 121314อยุธยาพระพุทธไสยาสน์