Како се изговара 爆炒猪腰

на:
Изговор речи „爆炒猪腰“ – ву кинески [wuu]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „爆炒猪腰“ (ву кинески)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: 我喜欢你听不懂谢谢江北人糯米