Реч: 말리다

Додато: 01/12/2010 Послушано: 13 пута

Изговор: корејски [ko]
mal.li.da

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „말리다“ (корејски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: 해양환경관리법 시행규칙자멸발맞추다부착시가전차