Како се изговара 소말리아

Изговор речи „소말리아“ – корејски [ko]
so.mal.li.a

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „소말리아“ (корејски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: 크리스마스떡볶이가요아이스크림라디오