Изговор речи „bagage“ – како изговорити реч bagage (дански, шведски, интерлингва, баварски, француски, немачки, холандски)

Реч: bagage

Додато: 07/06/2009 Послушано: 946 пута
на: vakantie, noun, nouns singular, cuss

Изговор: дански [da]