Како се изговара bezañ

Изговор речи „bezañ“ – бретонски [br]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „bezañ“ (бретонски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: DematteirBrezhonegseizh ha daou-ugentKarout a ran ac'hanout

Related words: Beurebeuzbevbeviñbezbezañ o chombezañ tikbezhinbierbihan