Како се изговара Capricorno

на:
Изговор: италијански [it]
ka.pri.ˈkɔr.no

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Capricorno“ (италијански)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: GenovaPadovabachecaassaggioperché