Како се изговара eneru

на:
Изговор речи „eneru“ – чаморски [ch]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „eneru“ (чаморски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: Håfa tatamanu hao?Mamaolek ha' yo'Todu maolekHåyi nå'ån-mu?Kao siña hao fumino'Chamoru?