Реч: esternazione

Додато: 26/04/2012 Послушано: 0 пута

на:

Изговор: италијански [it]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „esternazione“ (италијански)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: crociera, Jachomo Badoer, Fontanetto Po, battezzato, ciabatta