Реч: fotografía

Додато: 14/08/2008 Послушано: 809 пута

Изговор: шпански [es]
fo.to.ɣɾaˈfi.a

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „fotografía“ (шпански)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: sepiaVeneciapuercoguardasaludos