Како се изговара Hapon

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „Hapon“ – папијаменто [pap]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Hapon“ (папијаменто)

Случајна реч: Maayo manMaayo man koUnsa imong ngalan ?Unsa'y ngalan nimo ?Taga-asa ka ?