Реч: Inse Orc

Додато: 07/10/2012 Послушано: 46 пута

на:

Изговор: ирски [ga]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Inse Orc“ (ирски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: rionn, tuathal, Maighréad, breacshúil, fual