Реч: khoai lang

Додато: 02/08/2011 Послушано: 55 пута

на:

Изговор: вијетнамски [vi]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „khoai lang“ (вијетнамски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: khoát đạtcơ trưởngcác cô ấyin dấuthành sắc