Како се изговара khoai môn

на:
Изговор речи „khoai môn“ – вијетнамски [vi]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „khoai môn“ (вијетнамски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: "đám đông"chế độbánh xecon mèoảnh