Како се изговара lợi thế

Изговор речи „lợi thế“ – вијетнамски [vi]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „lợi thế“ (вијетнамски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: cần thiếtim lặngtrách nhiệmkể lạiSài Gòn