Реч: latinoamericano

Додато: 27/05/2009 Послушано: 66 пута

Изговор: шпански [es]
la.ti.noa.me.ɾi.ˈka.no

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „latinoamericano“ (шпански)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: café con leche, poma rosa, sabría, merezco, casquete polar