Реч: le plan incliné

Додато: 28/01/2013 Послушано: 28 пута

Изговор: француски [fr]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „le plan incliné“ (француски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: moyen-âgeVanillefourcheApprieuconsidéré