Како се изговара mười hai

на:
Изговор: вијетнамски [vi]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „mười hai“ (вијетнамски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: DươngThầy giáoDương Văn Minhbận rộn