Како се изговара ngừng

Изговор речи „ngừng“ – вијетнамски [vi]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „ngừng“ (вијетнамски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: "đám đông"chế độbánh xecon mèoảnh