Реч: nghiêng

Додато: 30/06/2010 Послушано: 112 пута

на:

Изговор: вијетнамски [vi]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „nghiêng“ (вијетнамски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: mèo con, bất cần, chích, đa giác, hết lòng