Како се изговара Nighe

Изговор: шкотски гелски [gd]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Nighe“ (шкотски гелски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: Alba an AighMac an t-saoirtaighCuimhnich co` leis a thà thù.còig