Реч: o ( letter O )

Додато: 09/07/2009 Послушано: 551 пута

Изговор: италијански [it]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „o ( letter O )“ (италијански)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: Francesco Francia, disappagato, Euterpe, Ula di Ciamarella, riservare