Како се изговара Redon

Изговор речи „Redon“ – бретонски [br]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Redon“ (бретонски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: DematteirBrezhonegseizh ha daou-ugentKarout a ran ac'hanout