Реч: René de Laigue

Додато: 21/12/2011 Послушано: 57 пута

на:

Изговор: француски [fr]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „René de Laigue“ (француски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: moyen-âgeVanillefourcheApprieuconsidéré