Реч: sữa

Додато: 10/02/2011 Послушано: 318 пута

на:

Изговор: вијетнамски [vi]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „sữa“ (вијетнамски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: ong bầutruycái răngđịa mạo họcCửa Khổng