Како се изговара salute

Изговор речи „salute“ – италијански [it]
sa'lute

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „salute“ (италијански)

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „salute“ – интерлингва [ia]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „salute“ (интерлингва)

Изговор речи „salute“ – енглески [en]
səˈlut

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „salute“ (енглески)

Случајна реч: mozzarellarosaCome va?abbacchiatopagina