Како се изговара tốt nghiệp

на:
Изговор: вијетнамски [vi]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „tốt nghiệp“ (вијетнамски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: Châubánh dừabánh tiêuphốmình