Како се изговара tháng chín

на:
Изговор: вијетнамски [vi]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „tháng chín“ (вијетнамски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: bánh mìkhôngxây dựngmẹtrọng tài