Реч: transferència

Додато: 23/09/2012 Послушано: 71 пута

на:

Изговор: каталонски [ca]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „transferència“ (каталонски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: somioDéu vos guardd'una tiradacecstomàquet cirera