Реч: trittico

Додато: 25/05/2010 Послушано: 105 пута

на:

Изговор: италијански [it]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „trittico“ (италијански)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: Gino Paoli, Pier Paolo Pasolini, Antonio Canova, incontrollato, molto