Изговори

Можете да изаберете језик на ком желите да видите неизговорене речи.

  • Сними изговор за „nach dtabharfainn?“ nach dtabharfainn?
  • Сними изговор за „Cócra“ Cócra
  • Сними изговор за „ceaist“ ceaist
  • Сними изговор за „faeilí“ faeilí
  • Сними изговор за „Ráith na Ríogh“ Ráith na Ríogh [Hill of Tara, County Meath, Neolithic, history]
  • Сними изговор за „ghlacfair“ ghlacfair
  • Сними изговор за „chuachadh“ chuachadh
  • Сними изговор за „tógadh“ tógadh
  • Сними изговор за „tnáitheadh“ tnáitheadh
  • Сними изговор за „ar chuireadh“ ar chuireadh
  • Сними изговор за „tagadh“ tagadh
  • Сними изговор за „driogadh“ driogadh
  • Сними изговор за „a chuireadh“ a chuireadh
  • Сними изговор за „chuireadh“ chuireadh
  • Сними изговор за „thógadh“ thógadh
  • Сними изговор за „dháileadh“ dháileadh
  • Сними изговор за „ndéanfadh“ ndéanfadh
  • Сними изговор за „ghearradh“ ghearradh
  • Сними изговор за „bhriseadh“ bhriseadh
  • Сними изговор за „féachadh“ féachadh
  • Сними изговор за „tugadh“ tugadh
  • Сними изговор за „chailleadh“ chailleadh
  • Сними изговор за „ghlanadh“ ghlanadh
  • Сними изговор за „chroitheadh“ chroitheadh
  • Сними изговор за „béiceadh“ béiceadh
  • Сними изговор за „bhuaileadh“ bhuaileadh
  • Сними изговор за „sheinneadh“ sheinneadh
  • Сними изговор за „seinneadh“ seinneadh
  • Сними изговор за „dhíoladh sí“ dhíoladh sí
  • Сними изговор за „dhíoladh“ dhíoladh
  • Сними изговор за „cuaigh“ cuaigh
  • Сними изговор за „músclaíodh“ músclaíodh
  • Сними изговор за „osclaíodh“ osclaíodh
  • Сними изговор за „d'athraíodh“ d'athraíodh
  • Сними изговор за „maraíodh“ maraíodh
  • Сними изговор за „Labhraíodh“ Labhraíodh [passive, past tense]
  • Сними изговор за „thuigfí“ thuigfí
  • Сними изговор за „chloisfidh“ chloisfidh [clois]
  • Сними изговор за „léifimid“ léifimid [Irish]
  • Сними изговор за „d'imreofaí“ d'imreofaí
  • Сними изговор за „Dheineadar“ Dheineadar
  • Сними изговор за „beadh“ beadh
  • Сними изговор за „caithigí“ caithigí [caith conjugation]
  • Сними изговор за „go gcaithe“ go gcaithe [caith conjugation]
  • Сними изговор за „a chaithfidh“ a chaithfidh [caith conjugation]
  • Сними изговор за „chatí“ chatí [caith conjugation]
  • Сними изговор за „a chaitheadh“ a chaitheadh [caith conjugation]
  • Сними изговор за „chaithidís“ chaithidís [caith conjugation]
  • Сними изговор за „chaitheadh sé“ chaitheadh sé [caith conjugation]
  • Сними изговор за „chaiteá“ chaiteá [caith conjugation]