Како се изговара à proportion

на:
Изговор речи „à proportion“ – француски [fr]
a‿pʁɔ.pɔʁ.sjɔ̃

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „à proportion“ (француски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: je ne sais quoimerci beaucoupReimsmaintenantchampagne