Како се изговара Đông Dương

Додајте категорије за реч Đông Dương

Изговор речи „Đông Dương“ – вијетнамски [vi]
 • Đông Dương изговор Изговорио корисник meomatbu (жена, Вијетнам)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • Đông Dương изговор Изговорио корисник nghidungnguyen (жена, Вијетнам)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • Đông Dương изговор Изговорио корисник sonpt (мушкарац, Вијетнам)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Đông Dương“ (вијетнамски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: chớp bóngcảm ơnmuốiTrung Quốcbánh xèo