Како се изговара ата

Изговор речи „ата“ – татарски [tt]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „ата“ (татарски)

Нагласци и језици на картама

ата чека на изговор на овим језицима:
  • Сними изговор за „ата“ ата [kk] Знате ли како да изговорите „ата“?
  • Сними изговор за „ата“ ата [krc] Знате ли како да изговорите „ата“?

Случајна реч: йоклаганваллотабикнигезләнмәгәнморфинист