Како се изговара бастырылгач

Изговор речи „бастырылгач“ – татарски [tt]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „бастырылгач“ (татарски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: ябырылмаҗилдәкбыелалабутааксакал