Како се изговара Баткен

Изговор речи „Баткен“ – киргиски [ky]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Баткен“ (киргиски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: сегизсымбаттууарзанKyrgyz RepublicТокмок