Како се изговара вакуумдагы

Изговор речи „вакуумдагы“ – татарски [tt]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „вакуумдагы“ (татарски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: ябырылмаҗилдәкбыелалабутааксакал