Како се изговара гелиохронометр

Изговор речи „гелиохронометр“ – татарски [tt]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „гелиохронометр“ (татарски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: ябырылмаҗилдәкбыелалабутааксакал