Како се изговара гуарани

Изговор речи „гуарани“ – руски [ru]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „гуарани“ (руски)

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „гуарани“ – татарски [tt]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „гуарани“ (татарски)

Случајна реч: человекиди на хуйдождьСанкт-Петербургнет