Како се изговара гәрәбә

Изговор речи „гәрәбә“ – татарски [tt]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „гәрәбә“ (татарски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: гөреҗдәӘнисимәнбилчәнбар