Како се изговара диндар

Изговор речи „диндар“ – татарски [tt]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „диндар“ (татарски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: вакытәкренәниалдынгыадонис