Како се изговара Ишкенә

Изговор речи „Ишкенә“ – татарски [tt]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Ишкенә“ (татарски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: вакытәкренәниалдынгыадонис