Како се изговара каморки

на:
Изговор речи „каморки“ – руски [ru]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „каморки“ (руски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: женщинапокаконечнокошкаГермания